Daimi Nezaretçi Eğitimi İçin Başvuru Duyurusu

Daimi Nezaretçi Eğitimi İçin Başvuru Duyurusu

  1. 21/09/2017 tarih ve 30187 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Maden Yönetmeliğinin 126. Maddesi kapsamında yapılacak Daimi Nezaretçilik Eğitim Programları Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü, Uzaktan eğitim merkezi üzerinden yürütülecektir.
  2. Daimi Nezaretçi Eğitimleri için kayıtlar https://www.turkiye.gov.tr// adresinde bulunan e-Maden (Elektronik Madencilik İşlemleri Yönetim Bilgi Sistemi) uygulaması üzerinden Eğitim > Eğitim Başvurusu menüsü altından talepleri alınacak olup söz konusu portal üzerinden yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.
  3. Eğitim > Eğitim Başvurusu menüsü altından talep ile otomatik açılan tahakkuk miktarının ( 320 TL) banka ödemesinin yapılmasına müteakip eğitim ücreti yatırma sırası dikkate alınarak eğitim grupları oluşturulacaktır.
  4. Kayıtlar tamamlandıktan sonra eğitim başlama tarihi, ders programı ve eğitim grupları ile ilgili olarak ayrıca adaylara bilgilendirme yapılacaktır. Bu kapsamda tarafınıza gönderilen bilgilendirme mesajlarının dikkatle takip edilmesi gerekmektedir.

 

 

Ek) Uzaktan Eğitim Başvuru Kılavuzu