13-19 Mayıs 2024 tarihlerinde başvuruları alınan sözleşmeli Büro Personeli ile Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonlarına atanmaya hak kazanan adaylara ilişkin liste ekte yer almaktadır.  Ayrıca, adaylar sınava ilişkin bilgilerini "Kariyer Kapısı" (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/) üzerinden görüntüleyebilecektir.

Asil listede yer alan adaylar atamalarının yapılabilmesi için ekte istenilen belgeleri tamamlayarak 14/06/2024 Cuma günü mesai bitimine kadar Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığına (Mevlâna Bul. No:76 Beştepe-Yenimahalle/ANKARA) şahsen veya posta (APS/Kargo/Posta olarak yapılacak müracaatlarda doğabilecek gecikmelerden Genel Müdürlüğümüz sorumlu olmayacaktır) yoluyla göndermeleri gerekmektedir.

Atanmaya hak kazanıp süresi içerisinde başvurmayanlar, feragat edenler, ataması iptal edilenler veya göreve başladıktan sonra herhangi bir nedenle kurumdan ayrılanların yerine başvuru sonucunun kesinleştiği ilan tarihinden itibaren altı ay içinde yedek adaylardan puan sıralamasına göre atama yapılarak sözleşme imzalanabilecektir. Yedek adaylara bu durum duyurulacaktır.

Dosyalar

Her Hakkı Saklıdır , © MAPEG 2024